joi, 20 ianuarie 2011
Faceţi cunoştinţă cu Jozie
| ||
| ||
| Care este Treehouse ta? ?? Este?? E încă Christmasy. Am mai?? Nu a decis ce să facă în continuare încă. Orice sugestii? Care este Outfit dumneavoastră preferat? ?? Iubesc iubesc iubirea mea rochie nouă prinţesă violet din Questy. favorit următoare ar trebui să fie hainele Wizard. Care este culoarea ta preferata? ?? Purpuriu Minigame care este filmul tau preferat? ?? Dragon?? S Treasure Doriţi mai degrabă goana Bunnies sau Ghosts vânătoare? ?? Iepuraşi. Iepuraşi sunt drăguţ mod decât Ghosts: p Care a fost Festivalul ta preferată? ?? Îmi place Halloween, astfel încât Festivalul de dovleac a fost favorita mea de până acum, dar dacă oamenii de zăpadă din martie au fost un festival, care s-ar fi preferatul meu.Iubesc oameni de zăpadă dragoste iubire! Care este Quest dumneavoastră preferat? ?? Ohhh că?? Greu o sa! Cred ca favoritele mele sunt quest-uri bazate pe noua oameni de zăpadă! Care este camera dumneavoastră preferat în Pandanda? ?? Forest Pawthorne. Este?? E atât de frumoasă şi paşnică! Care este cel mai bun lucru despre a fi un Moderator? ?? Noţiuni de bază pentru a satisface toate ursilor panda din Pandanda. Există o mulţime de jucători cu adevarat distractiv! Care este cel mai greu lucru despre a fi un Moderator? ?? A nu fi capabil de a ajuta pe toata lumea. Este?? E distractiv pentru a putea chat cu toată lumea, dar există o mulţime de ursi panda pentru a verifica, aşa că nu trebuie să păstreze în mişcare în jurul. Ce iti place sa faci atunci cand nu sunt Moderarea? ?? Citi, asculta muzica si viziona filme. Ce te face sa zambesti in Pandanda? ?? Panda ajuta panda alte?? şi panda folosind potiunea om de zapada! hehe Este acolo orice altceva ce ar dori să spun de teren Pandanda? ?? Respecte regulile. Ei?? Esti acolo pentru a face joc distractiv pentru toată lumea. Şi dă-mi mai mult timp pentru a vorbi cu tine toate;) |
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
About Me
Sunte-ti poeti ?
Sunte-ti poeti ? DaCA da Trimitene o poezie compusa de tine(Despre Craciun)
Trimite la Andressa De messinger sau E-mai : my_cri_love@yahoo.com
NoI V-om citi poezia ta Si o v-om pune pe Blog Urmata de surprize! Mult noroc!
Totalul afișărilor de pagină
Lucruri preferate
Cristiana / PD
Gabriele/pd
Lus/PD
Benerul nostru
Vizite
My play list
Blog Archive
1 comentarii:
Am si eu o intrebare ? am o misiune sa gasesc niste dragoni si nu il gasesc pe cel negru :|
Trimiteți un comentariu