sâmbătă, 1 ianuarie 2011
Cadou 2011!
Dupa cum stiti am intrat in anul 2011!La fel si pandanda. Astazi am primit cadoul de anul nou,acesta este o palarie ca cealalta de anul trecut numai ca in alte culori si fara acele artifici foarte mici.Aceasta palarie are culoare rosie-argintie si in varf are un fel de funda.
Cam atat!
Cam atat!
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
About Me
Sunte-ti poeti ?
Sunte-ti poeti ? DaCA da Trimitene o poezie compusa de tine(Despre Craciun)
Trimite la Andressa De messinger sau E-mai : my_cri_love@yahoo.com
NoI V-om citi poezia ta Si o v-om pune pe Blog Urmata de surprize! Mult noroc!
Totalul afișărilor de pagină
Lucruri preferate
Cristiana / PD
Gabriele/pd
Lus/PD
Benerul nostru
Vizite
My play list
Blog Archive
0 comentarii:
Trimiteți un comentariu