luni, 2 august 2010
Noul premiu de la Zing!
Salutare!Este luni si Zing ne-a adus un nou premiu super tare!
Sa vedem ce este......
O CAMERA DE FOTOGRAFIAT!!!
Wow..Si deja mi-am facut iar 10 Tickete!!super!!
Sa vedem ce este......
O CAMERA DE FOTOGRAFIAT!!!Uitati cum arata pe mine:
Wow..Si deja mi-am facut iar 10 Tickete!!super!!
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
Blog Archive
About Me
Sunte-ti poeti ?
Sunte-ti poeti ? DaCA da Trimitene o poezie compusa de tine(Despre Craciun)
Trimite la Andressa De messinger sau E-mai : my_cri_love@yahoo.com
NoI V-om citi poezia ta Si o v-om pune pe Blog Urmata de surprize! Mult noroc!
Totalul afișărilor de pagină
Lucruri preferate

